Ми забезпечуємо Вас високоякісною продукцією з сфери пожежогасіння, проконсультуємо по правилам її використання та зберігання. У нас Ви знайдете великий вибір засобів пожежогасіння, а також різноманітні деталі до них.
- Заміна індикатора тиску до ВП
- Заміна шланга до ВП
- Заміна порошка
- Заміна вуглекислоти
- Просочування деревини
- Просочування тканини
- Електричні вимірювання
ТА БАГАТО ІНШИХ ПОСЛУГ
- Що таке - Вогнегасник?
Вогнегасник - переносне або пересувне пристрій для гасіння вогнищ пожежі за рахунок випуску запасеного вогнегасної речовини. Ручний вогнегасник звичайно являє собою циліндричний балон червоного кольору з соплом або трубкою. При введенні вогнегасника в дію з його сопла під великим тиском починає виходити речовина, здатна загасити вогонь. Такою речовиною може бути піна, вода, якесь хімічна сполука у вигляді порошку, а також діоксид вуглецю, азот та інші хімічно інертні гази.
Вогнегасники в Україні повинні знаходитися у всіх виробничих приміщеннях, а правила дорожнього руху багатьох країн зобов'язують тримати вогнегасник у кожному автомобілі. Види вогнегасників Вогнегасники розрізняють за способом спрацьовування: автоматичні (самоспрацьовує) - як правило устаноавліваются в місцях можливого загоряння; Переносні (приводяться в дію людиною) - розміщуються в спеціально оформлених місцях; Комбінованого дії - об'єднують в собі можливості вищеописаних видів.
Вогнегасники розрізняються За принципом дії на вогнище спалаху: газові (вуглекислотні), пінні (хімічні, хімічні повітряно-пінні, повітряно-пінні), порошкові, водні. За розмірами: переносні малолітражні з масою вогнегасної речовини до 4 кг; промислові переносні з масою вогнегасної речовини від 4 кг; стаціонарні та пересувні з масою вогнегасної речовини від 8 кг. За способом подачі вогнегасної складу: під тиском газів, що утворюються в результаті хімічної реакції компонентів заряду; під тиском газів, що подаються із спеціального балончика, розміщеного в (на) корпусі вогнегасника; під тиском газів, попередньо закачанних в корпус вогнегасника; під власним тиском вогнегасної речовини . По виду пускових пристроїв: з вентильним затвором; із запірно-пусковим пристроєм важільного типу; з пуском від додаткового джерела тиску. Вогнегасник маркуються буквами, що характеризують тип і клас вогнегасника, і цифрами, що позначають масу, що знаходиться в ньому, вогнегасної речовини.